Stanik fitness kardio 900 duże rozmiary czarny

Ref.
8404276
OPINIE KLIENTÓW
4.75 / 5 24 Opinie
Collaborators reviews
4 / 5 1 Opinia
Mocne strony
Rozwiązania techniczne w staniku 900! Maksymalne trzymanie miseczek do rozmiaru 3XL E/F. Strukturyzowany tył podkreśla sylwetkę; regulacja ułatwia zakładanie!
Podtrzymywanie biustu
WYSOKIE: o 46% mniejszy ruchu biustu* przy aktywności o dużej intensywności.
Podkreślenie sylwetki
Zintegrowane wkładki podkreślają biust i nadają mu ładny kształt.
Regulacja
Zapięcie z tyłu ułatwiające zakładanie stanika.
Wpływ na środowisko naturalne
OCENA B - porównanie: stanik - szczegółowe informacje techniczne

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Materiał główny : 66.0% Poliamid, Materiał główny : 34.0% Elastan Materiał na plecach : 76.0% Poliamid, Materiał na plecach : 24.0% Elastan Klin : 78.0% Poliamid, Klin : 22.0% Elastan Wkładka : 75.0% Poliamid, Wkładka : 25.0% Elastan Gumka : 87.0% Poliamid, Gumka : 13.0% Elastan
Tests
To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Dlaczego stanik 900 jest odpowiedni do aktywności o dużych wstrząsach?
Stanik 900 WYSOKIE TRZYMANIE* jest odpowiedni do sportów typu fitness o dużym natężeniu (step, trampolina, bieżnia...). Zintegrowane pianki i push-up zapewniają maksymalne trzymanie i podkreślają biust. Z tyłu znajduje się techniczny, przewiewny materiał pozwalający zarządzać wilgocią. * o 46% mniejsze wstrząsy w porównaniu z klasycznym biustonoszem przy aktywności o dużej intensywności
Niezbędny element wyposażenia sportowego:
Podczas zajęć sportowych biust jest poddany dużo większym wstrząsom niż na co dzień. Znosi różne ruchy i podskoki; może ważyć pięciokrotność swojej wagi (w zależności od intensywności zajęć). Noszenie sportowego stanika zapewnia trzymanie i komfort, których Twój biust potrzebuje podczas aktywności fizycznej.
Chroń swój biust:
Bez względu na rozmiar miseczki czy Twój wiek, Twój biust odczuwa wstrząsy podczas aktywności sportowej. Ta delikatna część ciała, podtrzymywana prawie wyłącznie przez skórę, wymaga specjalnego, odpowiedniego podtrzymania. Noszenie klasycznego biustonosza, zapewniającego słabsze podtrzymanie biustu, powoduje odczuwanie bólu, a długoterminowo - osłabia biust. Sportowy stanik jest tak samo ważny jak strój i buty sportowe. Chroni biust przed wstrząsami.
Trzy poziomy trzymania w zależności od wybranych zajęć sportowych:
- Niski poziom trzymania (joga, stretching, wzmacnianie mięśni…) dla aktywności, podczas których biust wykonuje lekkie ruchy. - Średni poziom trzymania (fitness dance, trening kardio…) dla aktywności, wymagających niedużych i rzadkich podskoków. - Wysoki poziom trzymania (step, bieżnia, trampolina…) dla aktywności wymagających intensywnego wykonywania ruchów.
Jak dobrać właściwy rozmiar?
Dobrze dobrany rozmiar gwarantuje trzymanie biustu i komfort. Miarę należy "zebrać" pod biustem: * Podczas mierzenia nie należy mieć założonego biustonosza. * Stań przodem do lustra. * Przyłóż miarkę do pleców (pod łopatkami). * Przyłóż miarkę do brodawek sutkowych. Bez ściskania centymetra, zdejmij miarę. Ta miara pozwoli Ci odkryć Twój rozmiar, dzięki porównaniu z tabelą korelacji.
Jak są projektowane staniki DOMYOS?
Nasze modele zostały opracowane tak, by optymalizowały komfort noszenia i zapobiegały problemom zdrowotnym: * nie używamy fiszbin (ryzyko zranienia i naciskania na węzły chłonne) * minimalizujemy ilość szwów na wysokości brodawki sutkowej (ryzyko podrażnienia) * wybieramy materiały zapewniające odprowadzanie wilgoci (dla komfortu oraz znacznego obniżenia ryzyka podrażnienia).
Jak są testowane staniki DOMYOS?
Nasze wszystkie produkty są poddawane w naszych laboratoriach testowi na trzymanie biustu (pomiar zmniejszenia przyspieszenia ruchów biustu podczas aktywności sportowej) Są one oceniane i klasyfikowane wg kategorii: 1 : lekkie trzymanie 3: umiarkowane trzymanie 5: wysokie trzymanie *Nasze sportowe staniki gwarantują zmniejszenie przyspieszenia ruchów biustu w porównaniu z klasycznym biustonoszem. 10% minimum (poziom 1) aż do 50% (poziom 5).
Czy produkty są testowane przez oddaniem do sprzedaży?
Tak, oczywiście! Poddajemy 100% naszych materiałów rygorystycznym testom w laboratorium, aby zapewnić Ci przyjemność i bezpieczeństwo. Testujemy wytrzymałość kolorów, wytrzymałość na pranie, odprowadzanie wilgoci... my to nazywamy "testem tortur". A co się dzieje później? To wszystko? Nie. Sportowcy, jak Ty, testują nasze stroje, Przysłuchujemy się ich opiniom i je analizujemy. Poprawiamy wszystko, na co zwracają uwagę. Następnie, strój jest oddawany do sprzedaży.
Informacja umożliwiająca porównanie wpływu produktów na środowisko
Wpływ produktu na środowisko mierzony jest na całej długości jego cyklu życia za pomocą różnych wskaźników. Ogólna informacja ABCDE opracowywana jest po to, by ułatwić klientom rozpoznanie bardziej ekologicznych produktów dzięki możliwości zestawienia ze sobą tego samego rodzaju produktów (koszulki, spodnie, plecaki, itp). Decathlon dobrowolnie przedstawia oznakowania ekologiczne. Więcej informacji na: http://sustainability.decathlon.com/
4.75 / 5 24 Opinie
23 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • Kobieta
  20-29 lat
  15 czerwiec 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  wygodny

  najwygodniejszy stanik na jaki trafiłam, pomimo dużego biustu on potrafi pomóc utrzymać prostą postawę, do ćwiczeń idealny, ale również do codziennego użytku, czekam z niecierpliwością na jego ponowne pojawienie się w ofercie-od razu zamawiam kolejne 2!

 • 11 maj 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  biustonosz wygodny do zadań specjalnych

  biustonosz wygodny, po użytkowaniu przez ponad tydzień w ciężkich sytuacjach. sprawdził się. podtrzymuje piersi na swoim miejscu.

 • Kobieta
  12 maj 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Duży biust

  Stanik rewelacyjny ! Mam duży biust a konfrot ćwiczeń jest znacznie lepszy w tym staniku sportowym. Ciężko trafić u mnie z rozmiarem poniewaz kiedy miseczka jest dobra to pod biustem niestety odrobinę za luźno nawet na najciaśniej zapiętej haftce. A jeśli mniej pod biustem to już miseczka za mała. Próbowałam rozmair większy i mniejszy. Wybrałam większy dla większej wygody. Polecam !

4 / 5 1 Opinia
1 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • 17 luty 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  stanik

  Dość dobrze trzyma biust.Jest mocno zabudowany więc dla dużego biusty idealny.Jedno czego mi brakuje w nim to regulacja ramiączek.Po kilku godzinach noszenia ramiączka miałam mocno odbite na ramionach i czułam lekki dyskomfort.

GORA STRONY