Stanik fitness SHAPE

Ref.
8352434
OPINIE KLIENTÓW
4.5 / 5 2 Opinie
Mocne strony
Stanik bez szwów i fiszbin przy biuście, wszyte wkładki - efekt drugiej skóry i ładny kształt biustu. Ramiączka z regulacją. Na plecach przewiewna tkanina.

2 DOSTĘPNE KOLORY

79,99 zł*
Podtrzymywanie biustu
WYSOKIE: o 42% mniejszy ruchu biustu* przy aktywności o dużej intensywności.
Podkreślenie sylwetki
Zintegrowane pianki nadają biustowi ładny kształt.
Wentylacja
Oddychająca wstawka usprawnia odprowadzanie wilgoci.
Regulacja
Zapięcie i regulacja z przodu zwiększają komfort użytkowania

CHARAKTERYSTYKA

Rodzaj produktu
Stanik bez fiszbin
Wkładki
Zintegrowane wkładki.
Krój tyłu
Przewiewny, w literę X.
Regulacja
Regulowane ramiączka
SKŁAD
Materiał główny : 67.0% Poliamid, Materiał główny : 33.0% Elastan Tył ramiączka : 82.0% Poliamid, Tył ramiączka : 18.0% Elastan Gumka : 80.0% Poliester, Gumka : 20.0% Elastan
Tests
To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Przeznaczenie:
do treningu cardio o dużych wstrząsach (jump, skakanka). Odpowiedni do biegania i sportów rakietowych.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Dlaczego stanik SHAPE jest odpowiedni do aktywności o dużych wstrząsach?
Ten stanik (SHAPE, WYSOKIE TRZYMANIE* ) jest odpowiedni do sportów typu fitness o dużym natężeniu (step, trampolina, bieżnia...). idealnie przylega i dodaje pewności siebie, dzięki technicznemu designowi może być noszony sam. Plecy w literę X z regulacją (techniczny, przewiewny materiał pozwala zażądać wilgocią). Brak fiszbin i zintegrowane wkładki dla efektu drugiej skóry * o 42% mniejszy ruch biustu w porównaniu z klasycznym biustonoszem przy aktywności o dużych wstrząsach
Dlaczego warto nosić stanik sportowy?
Podczas zajęć sportowych biust jest poddany dużo większym wstrząsom niż na co dzień. W zależności od wysiłku i wstrząsów, jego waga może zwiększyć się 3 - 5-krotnie. Dlaczego stanik CONFORT BRA jest odpowiedni do aktywności o niedużych wstrząsach?Sportowy stanik ogranicza ruch biustu i odczuwane przez niego wstrząsy.
Zdrowie biustu:
*nie używamy fiszbin (ryzyko zranienia i naciskania na węzły chłonne), *minimalizujemy ilość szwów na wysokości brodawki sutkowej (ryzyko podrażnienia), *wybieramy materiały zapewniające odprowadzanie wilgoci (dla komfortu oraz znacznego obniżenia ryzyka podrażnienia). Także zbyt mocne trzymanie biustu ma negatywne skutki: Jak jest opracowywana bielizna sportowa DOMYOS?Celem tego działania jest ochrona biustu bez ingerowania w naturalny ruch piersi.
W jaki sposób testowana jest bielizna DOMYOS?
lekkie trzymanie 3: - niskie (joga, stretching, wzmacnianie mięśni...), - średnie (fitness dance, cardio) - duże wstrząsy (step, bieżnia, trampolina...). Zalecamy odpowiednio dopasować trzymanie do rodzaju treningu. Nie wybieraj stanika do treningu o dużym natężeniu, jeśli nie uczęszczasz na takie zajęcia (trzeba zapewnić biustowi jak najbardziej naturalny ruch).
Jak odpowiednio dobrać rozmiar?
Dobrze dobrany rozmiar gwarantuje trzymanie biustu i komfort. Miarę należy "zebrać" pod biustem: * Podczas mierzenia nie należy mieć założonego biustonosza. * Stań przodem do lustra. * Przyłóż miarkę do pleców (pod łopatkami). * Przyłóż miarkę do brodawek sutkowych. Bez ściskania centymetra, zdejmij miarę. Ta miara pozwoli Ci odkryć Twój rozmiar, dzięki porównaniu z tabelą korelacji.
Jak są opracowywane staniki DOMYOS?
Nasze modele zostały opracowane tak, by optymalizowały komfort noszenia i zapobiegały problemom zdrowotnym: *nie używamy fiszbin (ryzyko zranienia i naciskania na węzły chłonne), *minimalizujemy ilość szwów na wysokości brodawki sutkowej (ryzyko podrażnienia), *wybieramy materiały zapewniające odprowadzanie wilgoci (dla komfortu oraz znacznego obniżenia ryzyka podrażnienia).
Jak są testowane staniki DOMYOS?
Nasze wszystkie produkty są poddawane w naszych laboratoriach testowi na trzymanie biustu (pomiar zmniejszenia przyspieszenia ruchów biustu podczas aktywności sportowej) Są one oceniane i klasyfikowane wg kategorii: 1 : lekkie trzymanie 3: umiarkowane trzymanie 5: wysokie trzymanie *Nasze staniki fitness gwarantują zmniejszenie przyspieszenia ruchów biustu w porównaniu z klasycznym biustonoszem. 10% minimum (poziom 1) aż do 50% (poziom 5).

OPINIE KLIENTÓW

4.5 / 5 2 Opinie
2 użytkowników poleca ten produkt
 • Kobieta
  20-29 lat
  13 lipiec 2017
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Świetny!

  Godny polecenia, dobrze trzyma, wygodny podczas aktywności fizycznej :)

 • Kobieta
  20-29 lat
  08 lipiec 2016
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Świetny stanik

  Stanik jest naprawdę wygodny i świetny przy każdego rodzaju ćwiczeniach. Jedynym minusem jest to, że regulacja z czasem się osuwa i trzeba ją poprawiać co jakiś czas.

GORA STRONY