Stanik Gym & Pilates

Ref.
8595292
Mocne strony
Będziesz zachwycona tym łatwo zakładanym stanikiem wykonanym głównie z bawełny. Możliwość umieszczenia piankowych wkładek w miseczkach. Płaski tył dla większego komfortu przy pozycjach na plecach.

2 DOSTĘPNE KOLORY

Miękkość
Przewaga włókien bawełny zapewnia miękkość i komfort.
Odprowadzanie wilgoci
Oddalanie wilgoci od skóry.
Rozciągliwość
Dodatek elastanu zapewnia swobodę ruchów.
Podtrzymywanie biustu
Odpowiedni do aktywności powodujących niewielkie wstrząsy biustu.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Materiał główny : 92.0% Bawełna, Materiał główny : 8.0% Elastan Podszewka : 90.0% Poliester, Podszewka : 10.0% Elastan
Tests
To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Ograniczenia użytkowania
Produkt nieodpowiedni do intensywnych ćwiczeń.

DODATKOWE INFORMACJE

Możliwość umieszczenia wkładek
Wycięcia po bokach umożliwiają włożenie piankowych wkładek wedle uznania.
DOBRY PRODUKT W NAJLEPSZEJ CENIE. WSZYSTKO WYJAŚNIMY!
W sklepach Decathlon opracowujemy, produkujemy i sprzedajemy nasze produkty na całym świecie.Możemy kontrolować każdy etap życia naszych produktów:od szkicu, przez projekt, opakowanie, transport, reklamę, aż do momentu sprzedaży… Nasz cel jest bardzo prosty:proponować Wam jakościowe produkty Gym & Pilates w dobrej cenie, przystępnej dla jak największej liczby użytkowników.
Koncepcja produktów Gym & Pilates:
Gama Gym & Pilates została opracowana dla regularnych zajęć gimnastyki i pilatesu (fitness, łagodna gimnastyka, stretching, ujędrnianie, wzmacnianie mięśni, pilates) o niskiej - dużej intensywności. Jest idealna dla osób, które chcą zachować formę oraz dbać o zdrowie i swoją sylwetkę. Zespoły projektowe Gym & Pilates opracowują dla Ciebie idealną równowagę między komfortem a oddychalnością. Nasze modele są poddawane testom użytkowania. Regularnie je dopracowujemy dzięki licznym opiniom Klientów.
GORA STRONY