Stepper MS120

Ref.
8580160
Mocne strony
Doceń pionowy ruch w stepperze MS120 zapewniający pobudzenie ud, pośladków i łydek.Zachowaj proste plecy i lepsze trzymanie postawy dzięki regulowanej kierownicy.
279,99 zł*
Green tax
0,01 €
Wszechstronność
Pozwala ćwiczyć cardio i wzmacniać mięśnie dolnych partii ciała.
Coaching
Licznik 4 funkcji: powtórzenia, czas, tempo, spalone kalorie.
Kompaktowość
Bardzo kompaktowy przyrząd, łatwy w przechowywaniu.
Łatwe użytkowanie
Prosty wyświetlacz. Produkt łatwy w chwytaniu.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Konstrukcja : 100.0% Stal Warstwa zewnętrzna : 100.0% Polipropylen (PP)
Gwarancja
2 lata

PORADY

Porady bagażu
Przechowywać w poziomym ustawieniu. nie przechowywać na świeżym powietrzu.
Ograniczenia użytkowania
Maksymalna waga: 100 kgWyłącznie do użytku domowego

DODATKOWE INFORMACJE

Jakie są zalety mini steppera MS120?
Możesz wyszczuplać swoją sylwetkę w domu łącząc wzmacnianie mięśni z cardio.Ćwiczenie na stepperze MS120 pobudza mięśnie brzucha oraz dolnych partii ciała (pośladki, uda, łydki). Umożliwia kompletny trening. Nasi projektanci postanowili opracować łatwy w użytkowaniu stepper, który pozwala szybko i intuicyjnie zacząć ćwiczyć.Korzystaj z jego regulowanej do wzrostu kierownicy i zachowaj proste plecy.
Wszystko o treningu na mini-stepperze!
Dzięki stepperowi MS120 jednocześnie pobudzasz układ mięśniowy i krwionośny.Wraz z kolejnymi treningami Twój oddech oraz koordynacja ruchowa się poprawią.Trening rozpocznij rozgrzewką (3 - 5 min.).Następnie ćwicz przez 20 do 30 min, co pozwoli Ci dogłębnie trenować mięśnie. Kolejnym etapem treningu musi być uspokojenie i rozciąganie, które zwiększa sprężystość mięśni i zapobiega urazom.
Możesz zwiększyć poziom trudności swojego treningu
Jeśli chcesz pobudzać do pracy mięśnie brzucha, możesz dodać ruch obrotowy bioder przy każdym "schodku".Wymagać to będzie od Ciebie dodatkowego wysiłku, ale zapewni Ci to pełniejszy trening.
Korzystaj z licznika z 4 wskaźnikami!
Możesz śledzić postęp swoich treningów i osiągów: stepper podaje ilość wykonanych powtórzeń, czas trwania aktywności, częstotliwość marszu i spalone od początku wysiłku kalorie.Możesz analizować te wskaźniki i przyglądać się poprawie osiągów podczas każdego kolejnego treningu!
Łatwe przenoszenie / przechowywanie steppera MS120
Dzięki kompaktowości i niedużym rozmiarom steppera możesz wygodnie przenosić go z jednego pomieszczenia do drugiego.Ponieważ jest nieduży, po zakończonym treningu bezproblemowo znajdziesz miejsce do jego przechowywania.
Stabilność dla bezpiecznego treningu
Stepper MS120 posiada antypoślizgowe stópki i pedały z przyczepną powierzchnią, co zapewnia maksymalną stabilność podczas wysiłku.
Wymiary
Wymiary:35.5 x 29.8 x 48 cm Waga: 9.7 kg.
SERWIS POSPRZEDAŻOWY
Zapraszamy do odwiedzenia zakładki SERWIS PO SPRZEDAŻY na stronie www.decathlon.pl, gdzie: - Dowiesz się, jak zmontować i wyregulować produkt - Rozwiążesz problem techniczny - Pobierzesz instrukcję obsługi mini steppera.
GORA STRONY