Sznur do gimnastyki artystycznej 165 g

Ref.
8399598
Mocne strony
Ten sznur stworzony do gimnastyki artystycznej spełnia specyficzne wymogi tego sportu: poręczność i lekkość. Jest odpowiedni dla każdego użytkownika, ponieważ można dostosować jego długość.

2 DOSTĘPNE KOLORY

Dopasowanie
Ten sznur można dostosować do swojego wzrostu przycinając go i przypalając końce
Waga
Jego waga sprawia, że jest bardzo poręczny.

CHARAKTERYSTYKA

Kolor
turkusowy, fioletowy
Długość
3 m (możliwość docięcia)
Waga
165 g
Dostępne też
115 g
SKŁAD
Materiał główny : 100.0% Polipropylen (PP)
Przeznaczenie:
do gimnastyki artystycznej, na treningi i zawody.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Porady bagażu
Przechowywać z dala od źródła ciepła.

DODATKOWE INFORMACJE

Jak wybrać sprzęt do gimnastyki akrobatycznej?
Przyrządy proponowane w gimnastyce artystycznej to: piłka, obręcz, wstążka, maczugi i skakanka. Dla każdego rodzaju sprzętu proponujemy 2 gamy: Dla początkujących: mniejsze i lżejsze przyrządy ułatwiające najmłodszym naukę. Ta gama odpowiednia jest dla młodych gimnastyków. Gama Zawody zawiera przyrządy, których wymiary i waga dostosowane są do oficjalnych przepisów. Odpowiednia jest dla gimnastyków od kategorii Juniorzy Młodsi.
Jak wybrać strój do gimnastyki artystycznej?
Porada naszych projektantów: doskonałym wyposażeniem gimnastyczki na trening będzie kostium lub top, szorty lub legginsy; umożliwi to wykonywanie wszelkich elementów swobodnie i z pewnością siebie. Kostium nie jest wymagany na treningu, ale obowiązkowy podczas zawodów.
Jak dbać o sznur?
Porada naszych projektantów: zalecamy ręczne pranie sznura, oraz unikanie prania go w pralce, aby zapobiec jego skurczeniu się. Po przycięciu sznura do długości odpowiedniej do Twojego wzrostu, należy pamiętać o przypaleniu jego końców, aby nie wystrzępił się.
GORA STRONY