Top do tańca nowoczesnego damski

Ref.
8574433
Mocne strony
Poszukujesz lejącego i jednocześnie delikatnego stroju? Ten top z cienkimi, satynowymi ramiączkami dopasowuje się do ruchów ciała dzięki lejącemu i lekkiemu materiałowi.

2 DOSTĘPNE KOLORY

Rozciągliwość
Materiał z elastanem zapewnia dużą swobodę ruchów.
Miękkość
Lekki i miękki materiał oferuje komfort i płynność ruchów.
Odprowadzanie wilgoci
Oddychający i lekki materiał zwiększa komfort
Wielofunkcyjność
Dopasuj swój strój: zawiąż supeł lub zestaw z koszulką.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Materiał główny : 54.0% Akryl, Materiał główny : 38.0% Wiskoza, Materiał główny : 8.0% Elastan
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Dlaczego warto nosić lejący strój do tańca?
My wszystkie doceniamy strój do tańca modern jazz/nowoczesnego, który oferuje komfort i zapewnia widoczność ruchów! Wybierz ten lejący top oferujący całkowitą swobodę górnych partii ciała. Będziesz mogła tańczyć w poczuciu pewności.
Jak stworzyć swój własny strój do tańca?
Czy jest coś przyjemniejszego niż personalizowanie swojego stroju do tańca? Dopasuj swój top do swoich potrzeb: mix&match! Możesz zawiązać go u dołu lub nawet wsunąć pod stanik... oddaj miejsce swojej kreatywności!
Jaki wybrać strój do tańca modern jazz/współczesnego?
Rzadko zdarza się, aby nauczyciel tańca zalecał strój do tańca nowoczesnego. Sama możesz stworzyć strój, który będzie odzwierciedlał Twoją osobowość! Jednak musi on zapewniać dobrą widoczność ruchów i ciała, aby nauczyciel mógł podczas zajęć poprawiać Twoją postawę.
Czym różnią się taniec nowoczesny, jazzowy, współczesny i modern jazz?
Taniec nowoczesny i jazzowy nawiązują do stylów zrzeszających różne rodzaje tańca. To nurt, w którym tancerz pragnie przekazań nową wolność. Taniec jazzowy powstał w Stanach Zjednoczonych, jego korzenie sięgają wielu stylów (klasycznych, nowoczesnych). Jego celem jest pokazywanie energetycznego i pełnego rytmów świata. Style modern jazz i współczesny są częścią obu tych nurtów, różnią się techniką i przekazem.
GORA STRONY