Top Gym & Pilates 100 damski

Ref.
8353111
OPINIE KLIENTÓW
4.2 / 5 10 Opinie
Mocne strony
Ta wygodna i praktyczna koszulka bez rękawów wykonana jest w 100% z bawełny. Możesz nosić ją podczas łagodnych zajęć Gym & Pilates.

2 DOSTĘPNE KOLORY

Miękkość
100% naturalnej bawełny zapewnia miękkość i komfort.
Rozciągliwość
Sposób tkania materiału sprawia, że ubranie jest naturalnie rozciągliwe.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Materiał główny : 100.0% Bawełna
Tests
To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

DOBRY PRODUKT W NAJLEPSZEJ CENIE. WSZYSTKO WYJAŚNIMY!
W sklepach Decathlon opracowujemy, produkujemy i sprzedajemy nasze produkty na całym świecie.Możemy kontrolować każdy etap życia naszych produktów:od szkicu, przez projekt, opakowanie, transport, reklamę, aż do momentu sprzedaży… Nasz cel jest bardzo prosty:proponować Wam jakościowe produkty Gym & Pilates w dobrej cenie, przystępnej dla jak największej liczby użytkowników.
Gdy stawką jest dobre samopoczucie naszych klientów, nasze zespoły projektantów się mobilizują.
Koniec z metką, która przeszkadza Ci podczas treningów. Od teraz metka nie jest wszywana w produkt, a w materiałową wstawkę. Dzięki temu możesz ją odciąć bez ryzyka zniszczenia ubrania. Metka nie będzie Cię już rozpraszać.
Informacja umożliwiająca porównanie wpływu produktów na środowisko
Wpływ produktu na środowisko mierzony jest na całej długości jego cyklu życia za pomocą różnych wskaźników. Ocena ABCDE jest wystawiana po to, by ułatwić Ci zidentyfikowanie produktów o najmniej szkodliwym oddziaływaniu na środowisko porównując do siebie podobne produkty (koszulki, spodnie, plecaki...). Decathlon z własnej woli podjął tę inicjatywę przejrzystości dla dobra środowiska naturalnego.Strona www: sustainability.decathlon.com
Koncepcja produktów Gym & Pilates:
Gama ubrań Gym & Pilates została opracowana dla regularnych zajęć gimnastyki i pilatesu (fitness, łagodna gimnastyka, stretching, ujędrnianie, wzmacnianie mięśni, pilates) o niskiej - dużej intensywności. Jest idealna dla osób, które chcą zachować formę oraz dbać o zdrowie i swoją sylwetkę. Zespoły projektowe Gym & Pilates opracowują dla Ciebie idealną równowagę między komfortem a oddychalnością. Nasze modele są poddawane testom użytkowania. Regularnie je dopracowujemy dzięki opiniom Klientów.

OPINIE KLIENTÓW

4.2 / 5 10 Opinie
9 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • 02 styczeń 2020
  Używany od 7 do 12 miesięcy
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Miła bawełna

  zwykła bawełniana podkoszulka, ale miła i wygodna

 • Kobieta
  30-39 lat
  27 październik 2019
  Używany od tygodnia lub mniej
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Koszulka damska

  Bardzo lubię te koszulki ze sklepu Decathlon, super jakość bawełny , bardzo dobrze się piorą , nie rozciągają się ani nie kurczą. Do tego są w bardzo atrakcyjnej cenie :)

 • Kobieta
  30-39 lat
  30 sierpień 2018
  Używany od 3 do 6 miesięcy
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Ok za taką cenę

  Ok za taką cenę

GORA STRONY