Top Gym & Pilates 100 damski

Ref.
8353111
OPINIE KLIENTÓW
4.38 / 5 13 Opinie
Mocne strony
Ta wygodna i praktyczna koszulka bez rękawów wykonana jest w 100% z bawełny. Możesz nosić ją podczas łagodnych zajęć Gym & Pilates.
Miękkość
100% naturalnej bawełny zapewnia miękkość i komfort.
Rozciągliwość
Sposób tkania materiału sprawia, że ubranie jest naturalnie rozciągliwe.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Materiał główny : 100.0% Bawełna
Tests
To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

DOBRY PRODUKT W NAJLEPSZEJ CENIE. WSZYSTKO WYJAŚNIMY!
W sklepach Decathlon opracowujemy, produkujemy i sprzedajemy nasze produkty na całym świecie.Możemy kontrolować każdy etap życia naszych produktów:od szkicu, przez projekt, opakowanie, transport, reklamę, aż do momentu sprzedaży… Nasz cel jest bardzo prosty:proponować Wam jakościowe produkty Gym & Pilates w dobrej cenie, przystępnej dla jak największej liczby użytkowników.
Informacja umożliwiająca porównanie wpływu produktów na środowisko
Wpływ produktu na środowisko mierzony jest na całej długości jego cyklu życia za pomocą różnych wskaźników. Ocena ABCDE jest wystawiana po to, by ułatwić Ci zidentyfikowanie produktów o najmniej szkodliwym oddziaływaniu na środowisko porównując do siebie podobne produkty (koszulki, spodnie, plecaki...). Decathlon z własnej woli podjął tę inicjatywę przejrzystości dla dobra środowiska naturalnego.Strona www: sustainability.decathlon.com
Koncepcja produktów Gym & Pilates:
Gama ubrań Gym & Pilates została opracowana dla regularnych zajęć gimnastyki i pilatesu (fitness, łagodna gimnastyka, stretching, ujędrnianie, wzmacnianie mięśni, pilates) o niskiej - dużej intensywności. Jest idealna dla osób, które chcą zachować formę oraz dbać o zdrowie i swoją sylwetkę. Zespoły projektowe Gym & Pilates opracowują dla Ciebie idealną równowagę między komfortem a oddychalnością. Nasze modele są poddawane testom użytkowania. Regularnie je dopracowujemy dzięki opiniom Klientów.

OPINIE KLIENTÓW

4.38 / 5 13 Opinie
12 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • 27 sierpień 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Top

  Polecam

 • Kobieta
  12 maj 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Koszulka

  Koszulka sprawdza się bardzo dobrze. Jakość odpowiada cenie.

 • 11 marzec 2020
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Polecam

  Polecam

GORA STRONY