TORBA DO SPORTÓW WALKI BAG 500 50L

Ref.
8554169
Mocne strony
Ta flagowa wśród bokserów torba sportowa posiada krój walca oraz paski. Nie pozostanie niezauważona! Jej boczna, wentylowana kieszeń doskonale nadaje się do schowania mokrych rzeczy po treningu.
159,99 zł*
Wytrzymałość na ścieranie
Dzięki laminowanemu, wytrzymałemu materiałowi torba długo będzie Ci służyć.
Przewiewność
Twój sprzęt oddycha w torbie dzięki otworom z boku.
Przegrody
Kieszeń z boku pozwala oddzielić sprzęt od rzeczy osobistych.
Wszechstronność
Torbę możesz nosić w ręku lub na ramieniu dzięki uchwytom.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Materiał główny : 80.0% Poliester, Materiał główny : 20.0% Poliuretan
Approved by
Ten produkt został przetestowany i zaaprobowany przez nasz zespół bokserów, w wymagających warunkach zbliżonych do realnych warunków użytkowania.
Tests
Zapraszamy do wypróbowania naszych produktów w najbliższym sklepie DECATHLON. Jeśli posiadasz konto DECATHLON, możesz przeprowadzić bezpłatny test przez 7 dni.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Boczna przegroda z wentylacją "AIRFLOW"
Twoja torba posiada boczną kieszeń, która jest oddzielona od reszty torby specjalną wkładką ochronną. Ta kieszeń jest wentylowana (system AIRFLOW) dzięki perforacjom i jest zasuwana. Możesz wygodnie schować do niej swój sprzęt. Po zakończonym treningu możesz schować w niej swoje rękawice, aby szybciej wyschły, lub buty czy brudne rzeczy, aby nie mieszały się z resztą rzeczy w torbie.
Kieszenie dostosowane do Waszych potrzeb.
Przyglądając się osobom używającym torby, zdecydowaliśmy się na konkretne rozmieszczenie różnych kieszeni. Aby ułatwić Ci życie podczas treningów umieściliśmy: - kieszeń zewnętrzną na wierzchu torby (schowasz do niej ochraniacz zębów i bandaże dla szybkiego dostępu), - szeroką kieszeń z siateczki na rzeczy osobiste (telefon, portfel, klucze, itp.), - obszerną kieszeń zewnętrzną z boku torby na rzeczy pod prysznic.
GORA STRONY