TORBA DO SPORTÓW WALKI BAG 900 60 L

Ref.
8510131
Mocne strony
Koniec ze sprzętem leżącym na ziemi! Ta praktyczna torba pozwoli Ci uporządkować wszystkie rzeczy: dzięki licznym przegrodom łatwo znajdziesz to, czego potrzebujesz.
199,99 zł*
Wytrzymałość na ścieranie
Dzięki laminowanemu, wytrzymałemu materiałowi torba długo będzie Ci służyć.
Przewiewność
Dzięki perforowanej piance i przewiewnej siateczce Twój sprzęt oddycha w torbie.
Wszechstronność
Dzięki 2 paskom i 2 uchwytom możesz nosić torbę w ręku lub na plecach.
Przegrody
Przegrody pozwalają oddzielić sprzęt od rzeczy osobistych.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Materiał główny : 50.0% Poliester, Materiał główny : 50.0% Poliuretan Podszewka : 100.0% Poliester Wypełnienie : 70.0% Foamed Polyethylen, Wypełnienie : 30.0% Etylen-octan winylu (EVA) siatka : 100.0% Poliester
Approved by
Ten produkt został przetestowany i zaaprobowany przez nasz zespół bokserów, w wymagających warunkach zbliżonych do realnych warunków użytkowania.
Tests
Zapraszamy do wypróbowania naszych produktów w najbliższym sklepie DECATHLON. Jeśli posiadasz konto DECATHLON, możesz przeprowadzić bezpłatny test przez 7 dni.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Przegrody pozwalające oddzielić sprzęt od rzeczy osobistych?
Torba podzielona na przegrody pozwoli Ci uniknąć bałaganu. Otwiera się ją jak walizkę, przy pomocy suwaka na całej długości. Poukładasz w niej swoje wyposażenie i ochraniacze. W górnej części znajdziesz szeroki otwór z 2 siatkami na odwrocie: to miejsce na rzeczy osobiste. Kieszeń obok uchwytu torby przeznaczona jest na klucze, bandaże, ochraniacze na zęby, telefon...
Noś ją, jak chcesz. Niech towarzyszy Ci wszędzie.
Dzięki wytrzymałemu, laminowanemu materiałowi torba ta często i długo będzie Ci towarzyszyć w treningach bokserskich. Dzięki licznym uchwytom możesz ją nosić w dowolny sposób: - Górna, pojedyncza rączka pozwala nosić torbę pionowo. - 2 wyściełane paski pokryte od spodu siateczką pozwalają założyć torbę na barki lub nosić ją poziomo.
Simon, designer marki Outshock, przedstawia torbę sportową 900
"Chcieliśmy stworzyć torbę, która pomoże porządkować rzeczy i umożliwi oddzielenie przedmiotów osobistych od sprzętu sportowego. Za punkt wyjścia obraliśmy torbę o kształcie przypominającym worek treningowy i dyscypliny bokserskie wymagające największej ilości sprzętu. Efektem jest torba o pojemności 60 l. Ponieważ podczas uprawiania boksu mocno się pocimy, boki torby wykonane są z perforowanej pianki pokrytej przewiewną siateczką. Zawartość oddycha, nie nasiąkając wodą."
Z wielką radością przedstawiamy Wam...
... produkt, który ułatwia życie! Od początku chcieliśmy, aby design nawiązywał do świata boksu. Aby zaś ułatwić układanie i porządkowanie sprzętu i rzeczy osobistych, nasz zespół projektowy wykorzystał dotychczasowe know-how Decathlonu w tej dziedzinie. Rok czasu zajęło tworzenie kolejnych prototypów, testy wytrzymałości oraz dyskusje z bokserami i bokserkami. Coś na podsumowanie? "Możesz uporządkować swoje wyposażenie. Chcieliśmy połączyć skuteczność z wytrzymałością."
Jak spakować torbę bokserską?
Julien, szef produktu w Outshock, przedstawia torbę do sportów walki 900: "Pomysł przyszedł z sal bokserskich, w których wszyscy rozkładają swoje wyposażenie na podłodze. To sport, w którym potrzebujemy dużo sprzętu. Chcieliśmy więc zaproponować praktyczny, techniczny i zoptymalizowany produkt. Często trening zaczyna się od skakanki, następnie zakładamy bandaże i ochraniacz na zęby. Dlatego zastosowaliśmy kieszonkę na drobne przedmioty."
GORA STRONY