Torba do tańca Tuba dla dzieci

Ref.
8397556
OPINIE KLIENTÓW
5 / 5 1 Opinia
Mocne strony
Poszukujesz lekkiej torby do przenoszenia stroju na zajęcia tańca? Wymiary tej torby i jej okrągły kształt sprawiają, że zmieścisz wszystkie rzeczy potrzebne Ci do tańca.Pora na Twoje chassé!
Lekkość
Mała i składana. Schowasz ją do kieszonki. Możesz ją zabrać wszędzie.
Pojemność
Torba 15 litrów.

CHARAKTERYSTYKA

Pojemność
15L
Kolor
czarny, różowy
SKŁAD
Materiał główny : 100.0% Poliester
Approved by
Inès, nasz inżynier testów w terenie, współpracując z amatorskimi i profesjonalnymi tancerzami przetestowała nasze produkty. Używali oni naszych produktów podczas zajęć, a następnie podzielili się z nami zarówno pozytywnymi jak i negatywnymi opiniami. Mogliśmy dzięki temu skupić się na wymagających poprawy punktach, dopracować je jak najlepiej odpowiadając na potrzeby tancerzy. Caroline, szef produktu, z każdym nowym produktem wykonuje testy próbne gwarantujące odpowiedni rozmiar.
Tests
Ten produkt poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Dlaczego warto wybrać torbę do tańca?
Nasz zespół stworzył lekką i łatwą w przenoszeniu torbę; posiada pas umożliwiający jej noszenie na ramieniu. Można schować ją do kieszeni. Jej zaokrąglony kształt optymalizuje przechowywanie stroju do tańca.

OPINIE KLIENTÓW

5 / 5 1 Opinia
1 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • 10 grudzień 2019
  Używany od 7 do 12 miesięcy
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Wygodna torba

  Praktyczna torba, kompaktowa, lekka i ładna. Zdecydowanie dla dzieci, bo niezbyt duza.

GORA STRONY