Torba fitness kardio LikeAlocker 40l

Ref.
8521615
Mocne strony
Twoje zajęcia fitness zaczynają się już w przebieralni! Torba LikeALocker stanie się Twoją szafką z przegrodami. Czyste rzeczy pozostaną oddzielone od wilgotnych.

6 DOSTĘPNE KOLORY

139,99 zł*
Wielofunkcyjność
Przechowywanie w pionie lub poziomie - ty decydujesz!
Przegrody
Dobra organizacja: 4 kieszenie, w tym 1 na laptopa 17", 2 wyjmowane przegrody.
Łatwość transportu
4 sposoby noszenia: plecak, na ramieniu, 2 małe uchwyty, 1 uchwyt.

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Materiał główny : 100.0% Poliester Pianka : 100.0% Polietylen (PE) Podszewka : 100.0% Poliester Powłoka : 100.0% Poliuretan
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Pojemność
Pojemność: 40 L Wymiary: wysokość 56 cm - długość 27 cm - szerokość 23 cm
Dlaczego warto mieć torbę 40 L?
Torba fitness 40L została opracowana z myślą o osobach chodzących na siłownię, przed pracą, w trakcie przerwy lub po zakończeniu pracy. Do tej torby zmieścisz sportowy strój oraz akcesoria fitness. Posiada różne przegrody. Możesz schować swoje rzeczy w praktyczny i wygodny sposób. 4 sposoby noszenia zapewniają wygodne przenoszenie torby. Dzięki kształtowi ta torba zmieści się w szafce w szatni.
Akcesoria
Kieszeń na przybory toaletowe Kieszeń na laptopa Różne wyjmowane przegrody Przewiewna torba na buty Kieszeń na telefon Inne kieszenie na rzeczy osobiste
Testowanie produktów
Ta torba została poddana testom na: hydrofobowość, wytrzymałość podczas noszenia, odbarwianie kolorów. Celem tych testów było zapewnienie utrzymania się kształtu i koloru produktu, jego wytrzymałości na drobny deszcz oraz podczas noszenia. Te regularnie przeprowadzane przez różne laboratoria testy upewniają nas, że nasze wymagania dot. jakości są przestrzegane przez cały okres powstawania produktu. Jeśli pomimo tych testów, torba Cię zawiodła, podziel się z nami swoją opinią!
Wskazówki dot. utrzymania
Aby usunąć plamy wystarczy przetrzeć torbę wilgotną gąbką. Jeśli po zakończonym użytkowaniu Twoja torba jest mokra, opróżnij kieszenie i nie zamykaj ich. Pozwól torbie wyschnąć.
JAK JEST MIERZONA POJEMNOŚĆ TORBY?
Pojemność każdej torby jest mierzona według standardowej metody: małymi kuleczkami wypełniamy główną przegrodę oraz pozostałe kieszenie. Następnie przesypujemy kuleczki do pojemnika z podziałką i odczytujemy pojemność w litrach.
GORA STRONY