Trampolina ESSENTIAL 365

Ref.
8299170
OPINIE KLIENTÓW
4.75 / 5 16 Opinie
Mocne strony
365 cm fantastycznych i bezpiecznych wrażeń ze skakania na trampolinie! W zestawie siatka ochronna.
1 199,00 zł*
Średnica
Powierzchnia skoku: 325 cm. Giętkie płachta do skakania dzięki 72 sprężynom.
Stabilność
Zgodna z normą (NF EN71-14). Maks. waga użytkownika: 110kg 6 nóżek (litera U).
Wytrzymałość
Struktura antykorozyjna. Powierzchnia skoku, siatka, pianka z powłoką ANTY-UV.
Ochrona przed uderzeniami
Siatka od strefy skakania. Ochronna pianka na słupach.

CHARAKTERYSTYKA

Średnica całość
365 cm
Wiek
idealna od 6 lat
SKŁAD
Konstrukcja : 100.0% Stal Podłoga : 100.0% Polipropylen (PP) Wypełnienie : 85.0% Polichlorek winylu (PVC) - bez ftalanów, Wypełnienie : 15.0% Polietylen (PE) Pianka : 100.0% Polietylen (PE) Korek : 100.0% Polietylen (PE)
Przeznaczenie:
do bezpiecznego pożytkowania energii! Odpowiednia do rozwoju psychomotoryki dzieci od 6r.ż; nieodpowiednia dla dzieci poniż.3r.ż.
Gwarancja
Konstrukcja: 10 lata. Części: 2 lata. Dostępność części zamiennych: 10 lata.

PORADY

Wskazówki konserwacji
Jeśli w okolicy zapowiadany jest silny wiatr, należy pamiętać o demontażu nóg i siatki trampoliny
Ograniczenia użytkowania
Nie skakać w kilka osób na trampolinie.

DODATKOWE INFORMACJE

WAGA I WYMIARY
Średn x wysok 365 x 277 cm Wym 1 kartonu: dł . 117,5 x szer. 76,2 x wys. 13,3 cm Wym 2 kartonu: dł . 117,5 x szer. 76,2 x wys. 22,3 cm Waga produktu: 72 kg Waga 1 opakowania: 38 kg Waga 2 opakowania: 42 kg
OPIS TECHNICZNY
Gruba pianka chroniąca sprężyny z PVC bez ftalanów. Grubość 24 mm, szerokość 31,5cm. Wewnętrzna siatka (przed strefą ze sprężynami) z polietylenu jest zamykana na suwak dla maksymalnego bezpieczeństwa. Płachta do skakania jest miękka, z polipropylenu z powłoką ANTY-UV (optymalna wytrzymałość na warunki atmosferyczne). Powłoka zewnętrzna, płachta do skakania i siatka z powłoką ANTY-UV. Stal ocynkowana ogniowo z powłoką antykorozyjną. Rurki średnia= 42 mm/Grubość= 1,45 mm 72 sprężyny 141mm/każda
CERTYFIKACJA CE
Nasza trampolina DOMYOS pozytywnie przeszła liczne testy certyfikacyjne dla zabawek zgodnie z nowymi normami dla trampolin, jeszcze przed ich wejściem w życie. Ich certyfikat CE dostępny jest na zamówienie.
Gwarancja 2 lata
Potrzebujesz wsparcia? Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.domyos.com (koszt połączenia z internetem)
PORADY DOT. KONSERWACJI I PRZECHOWYWANIA
Uwaga. Siatkę należy wymieniać co 3 lata. Zimą należy zabezpieczyć trampolinę przed oddziaływaniem niekorzystnych warunków pogodowych i przechowywać ją wewnątrz budynku. Jeśli w okolicy zapowiadany jest silny wiatr, należy pamiętać o demontażu nóg i siatki trampoliny.
PORADY DOT. CZYSZCZENIA
Piankę ochronną czyścić czystą wodą z mydłem. Nie używać detergentów z substancjami ścierającymi, ani wody pod dużym ciśnieniem.
JAK WYDŁUŻYĆ CZAS UŻYTKOWANIA TRAMPOLINY?
Jeśli częste skakanie i promienie UV uszkodziły Twoją trampolinę DOMYOS ESSENTIAL, pamiętaj, że możesz zapewnić jej ponownie dobry stan. Wszystkie części zamienne, pianki ochronne, siatki czy płachta do skakania są dostępne na naszej stronie internetowej.
Wskazówki dotyczące użytkowania
Uwaga. Przeznaczona do użytkowania na świeżym powietrzu. Uwaga. Wyłącznie do użytku domowego. nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3 roku życia.Uwaga. Jeden użytkownik na raz. Ryzyko zderzenia. Zalecane jest pozostawienie 2 m odstępu dookoła trampoliny.

OPINIE KLIENTÓW

4.75 / 5 16 Opinie
15 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • Kobieta
  30-39 lat
  11 sierpień 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Dobra jakość

  Trampolina bardzo fajna, wydaje się solidna i trwała. Składanie trochę czaso i pracochłonne, ale warte zachodu. Trzeba pamiętać o osobnym dokupieniu drabinku i zestawu mocującego.

 • Mężczyzna
  40-49 lat
  06 lipiec 2020
  Używany od więcej niż 2 lata
  That review has been deposited on this product version
  rewelacyjny produkt

  Trampolina używana trzeci sezon. Korzystają z niej nie tylko moje dzieci ale jest dostępna dla wszystkich kto przyjdzie . Są dni że skaczą na niej dzieci od ran do wieczora . Mega wytrzymała pomimo ze nie jest chowana na zimę . Zdecydowanie warta swoje ceny w porównaniu do trampolin z allegro . Wielu znajomych którzy zaoszczędzili kupując przez internet ich trampoliny nie wytrzymały roku. Tak się stało że mata skacząca została pocięta przez kogoś i zmuszony byłem wymienić na nowa. Chciałem zaoszczędzić wiec kupiłem mate w internecie . mata okazała sie mega śliska i niebezpieczna ta która jest oryginalnie ma tak podgumowaną powierzchnie ze jest bardzo bezpieczna. Może cena tej trampoliny nie jest tania ale gdybym kupił innego producenta to napewno wymienialbym juz co najmniej dwa razy. Odporna na warunki atmosferyczne , nie rdzewieje jak dotąd bardzo odporny produkt nie załuję żadnej wydanje złotówki

 • Mężczyzna
  09 czerwiec 2020
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Średnia

  Duża cena w stosunku do jej jakości.

GORA STRONY