Wałek do pilatesu

Ref.
8381479
OPINIE KLIENTÓW
3.86 / 5 7 Opinie
Collaborators reviews
5 / 5 1 Opinia
Mocne strony
To akcesorium do pilatesu pozwoli Ci zwiększyć wydajność pozycji dzięki ćwiczeniu z brakiem stabilności. Pilates i ćwiczenia typu deska mogą być bardziej wyszukane.
Wszechstronność
Różnicuj pozycje w pilatesie dzięki ćwiczeniom z brakiem równowagi.

CHARAKTERYSTYKA

Średnica:
15 cm
SKŁAD
Konstrukcja : 100.0% Foamed Polyethylen
Przeznaczenie:
jako uzupełnienie treningu, do różnicowania ćwiczeń i zwiększania intensywności pilatesu.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Ograniczenia użytkowania
Nieodpowiedni do używania w treningu crossowym.

DODATKOWE INFORMACJE

Dlaczego warto używać tego wałka do pilatesu?
Wałek do pilatesu zapewnia dodatkową niestabilność podczas ćwiczeń pilatesu. Można go używań na różne sposoby i różnicować / intensyfikować ćwiczenia: - Połóż się na wałku: pobudzisz więcej mięśni głębokich zachowując równowagę. - Podeprzyj się na nim dłońmi: zwiększysz trudność ćwiczeń typu deska lub pozycji w wyprostem dłoni. - Umieść na nim stopy w pozycji ze wznosem bioder: trenuj w braku równowagi skośne mięśnie brzucha.
3.86 / 5 7 Opinie
5 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • Mężczyzna
  20-29 lat
  30 grudzień 2018
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Nie ppolecam

  Wałek bardzo szybko sie odkształca i robi sie z niego jajko

  Odpowiedź marki :

  Szanowny Panie Tomaszu,

  Dziękuję za podzielenie się swoją opinią na temat wałka do pilatesu DOMYOS. Bardzo mi przykro, że produkt nie spełnił Pana oczekiwań.

  Każda opinia naszych użytkowników jest istotnym elementem podczas udoskonalania produktów. Osoby z marki DOMYOS odpowiedzialne za ten produkt, w odpowiedzi na liczne spostrzeżenia naszych klientów, postanowili zmienić skład wałka do pilatesu i w najbliższej zmianie kolekcji (czyli ok. lutego/marca 2019) nowy produkt powinien pojawić się w sklepach. Nowy model wałka do pilatesu stworzony będzie z pianki EVA, zastępując dotychczasowy polietylen, dzięki czemu wałek powinien być bardziej odporny na odkształcenia.

  Jeśli chodzi o Pana egzemplarz, w związku z tym, że produkt nie spełnił swojego zadania podczas wykonywania ćwiczeń, może Pan oddać go na reklamację. Zapraszam Pana do najbliższego sklepu stacjonarnego DECATHLON w celu dokonania reklamacji. W zamian otrzyma Pan zwrot pieniędzy, w takiej formie w jakiej dokonana była płatność lub może Pan otrzymać nowy egzemplarz wałka. Jeśli mogłabym coś doradzić, to zachęcam do wymiany na nowy model wałka do pilatesu, który powinien pojawić się na przełomie lutego i marca w naszych sklepach.

  W razie pytań jestem do dyspozycji.

  Pozdrawiam,

  Aleksandra, Szkoleniowiec Techniczny Marki DOMYOS

 • 08 październik 2018
  Używany od 7 do 12 miesięcy
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Sprawdził się idealnie, i ma drugie zastosowanie

  Wałek jak wałek, materiał jest dobrze sprasowany, z jakością nie ma żadnego problemu. Moim zdaniem jednak tak banalny produkt powinien być tańszy, trudno o prostszą konstrukcję :) Przydaje się także w zabiegach integracji sensorycznej!

 • Mężczyzna
  40-49 lat
  24 wrzesień 2018
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Za miękki - łatwo traci kształt

  Wałek używany od sierpnia uległ zniekształceniu (sprasowaniu) w środkowej części od nacisku podczas ćwiczeń osoby o wadze 46 kg. To oznacza niską gęstość pianki i niestety niską jakość produktu. W przypadku droższych produktów innych firm nie ma takiego problemu.

  Odpowiedź marki :

  Dzień dobry Panie Andrzeju,
  dziękuję za podzielenie się opinią o produkcie. Przykro mi, że wałek nie spełnił Pana oczekiwań. Jest on wykonany z pianki polietylenowej o średniej gęstości, więc po pewnym czasie może zmienić swój kształt, jednak na pewno nie tak szybko jak w przypadku opisanym przez Pana. Prawdopodobnie jest to defekt tego konkretnego produktu. Sama posiadam taki wałek od ponad roku i jest on użytkowany także przez osoby o wadze większej niż podana przez Pana, a mimo to wszystko kształt pozostał bez zmian. Zachęcam więc do dokonania reklamacji w najbliższym sklepie stacjonarnym Decathlon.
  W razie pytań pozostaję do dyspozycji.
  Pozdrawiam,

  Weronika

  Andrzej find this answer useful

5 / 5 1 Opinia
1 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • Kobieta
  20-29 lat
  11 maj 2018
  Używany od tygodnia lub mniej
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Wałek do pilatesu

  Bardzo przydatny na siłowni na zajęciach z trenerm.W pełni spełnia kojebiczekiwania,polecam!

GORA STRONY