Worek treningowy 1200

Ref.
8365168
OPINIE KLIENTÓW
5 / 5 1 Opinia
Mocne strony
Worek treningowy z syntetycznej skóry zapewnia optymalną wytrzymałość podczas regularnych treningów. 4 stalowe łańcuchy gwarantują stabilność. Odpowiedni do trenowania sztuk walki.
459,99 zł*
Amortyzacja
Wypełnienie ścinkami z wyrobów włókienniczych.
Stabilność
Waga (30kg) gwarantuje stabilność przy mocnych uderzeniach
Wytrzymałość
Powłoka worka z syntetycznego materiału (PU) zapewnia większą wytrzymałość.
Wszechstronność
Wielkość (120 cm) pozwala wyprowadzać zarówno kopnięcia jak i ciosy

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Konstrukcja : 100.0% Stal Materiał główny : 100.0% Poliuretan
Tests
Zapraszamy do wypróbowania naszych produktów w najbliższym sklepie DECATHLON. Jeśli posiadasz konto DECATHLON, możesz przeprowadzić bezpłatny test przez 7 dni.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Koncepcja
Worek PB 1200 jest bardzo wytrzymały na powtarzające się kopnięcia i ciosy dzięki grubej powłoce z syntetycznego materiału (PU). Pozwala trenować różne aspekty techniczne, np. wypracowanie dystansu, przemieszczanie się oraz szybkość ruchów. System mocowania (łańcuchy na okrętce) zapewnia maksymalne bezpieczeństwo.
Wymiary
Worek może być bardziej lub mniej wypełniony. Oto korelacje rozmiarów: Długość worka wynosi 120 cm, w zależności od wypełnienia worek zaokrągla się na górze i w dole. Łańcuchy zamocowane do worka (regulowane): 36 cm, mierząc w pionie z góry w dół, Całkowita długość: 156 cm (to długość worka zaczepionego o mocowanie na suficie, mierząc z góry w dół). Waga: 30 kg +/- 2kg w zależności od rodzaju wypełnienia
Wskazówki dotyczące użytkowania
Nigdy nie uderzaj gołymi rękami - ryzykujesz kontuzję. Zawsze używaj rękawic lub ściągaczy bokserskich podczas treningów.
Wskazówki dotyczące utrzymania
Worek należy czyścić za pomocą wilgotnej ściereczki, wody z mydłem; spłukać czystą wodą. Nie przechowywać w wilgotnym miejscu (na zewnątrz lub wewnątrz).
Korzystny wpływ boksu
Boks to idealny sposób na rozwijanie swojej kondycji fizycznej, dawanie z siebie wszystkiego (a nawet więcej). Jednocześnie uczysz się siebie samego, dokładności oraz szacunku. Boks to kompletna dyscyplina sportowa, która pomoże Ci pokierować swoją energią, ujędrnić ciało i poprawić wytrzymałość. Przeżyj autentyczne doświadczenie i jednocześnie się wyszalej. Dzięki pracy z workiem treningowym poprawia się muskulatura boksera i zwiększa się siła uderzeń.

OPINIE KLIENTÓW

5 / 5 1 Opinia
1 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • 08 sierpień 2019
  Używany od 7 do 12 miesięcy
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Super

  Super

GORA STRONY