Worek treningowy PB 1000

Ref.
8365167
OPINIE KLIENTÓW
4.5 / 5 2 Opinie
Mocne strony
Opracowany tak, aby wytrzymywał powtarzające się uderzenia. Zoptymalizowane wypełnienie; stabilność zapewniona przez stalowe łańcuchy zamocowane na okrętce. Bezpieczny trening w najlepszych warunkach
349,99 zł*
Wytrzymałość
Powłoka worka z poliuretanu zwiększa odporność na uderzenia
Stabilność
Waga 20 kg gwarantuje dobrą stabilność przy wyprowadzaniu silnych uderzeń
Wszechstronność
Długość 100 cm. Regulowane łańcuchy na okrętce.

CHARAKTERYSTYKA

Rozmiary
130 cm
Waga
20 kg
SKŁAD
Konstrukcja : 100.0% Stal Materiał główny : 100.0% Poliuretan
Tests
Przekonany(a)? Przyjdź wypróbować nasze produkty w sklepie. Większość naszych rękawic i worków treningowych jest dostępna w sklepie. Przeżyj swoją przygodę z boksem!
Przeznaczenie:
do trenowania boksu i poprawiania techniki uderzania w worek.
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Koncepcja
Worek PB 1000 jest bardzo wytrzymały na powtarzające się ciosy dzięki grubej powłoce z materiału syntetycznego. Pozwala trenować różne aspekty techniczne, np. wypracowanie dystansu, przemieszczanie się oraz szybkość ruchów. Koncepcja tego worka zapewnia dobre wchłanianie wstrząsów, a przez to zmniejszenie wpływu na śródręcze i ryzyka kontuzji. System mocowania (łańcuchy na okrętce) zapewnia maksymalne bezpieczeństwo.
Wymiary
Długość worka wynosi 100 cm, w zależności od wypełnienia worek zaokrągla się na górze i w dole. Łańcuchy zamocowane do worka (regulowane): 36 cm, mierząc w pionie z góry w dół, Całkowita długość: 136 cm (to długość worka zaczepionego o mocowanie na suficie, mierząc z góry w dół). Waga: 20 kg +/- 2kg w zależności od rodzaju wypełnienia
Jak wybrać worek bokserski?
Rodzaj treningu będzie wpływać na wybór rozmiaru worka (od 80 cm do 120 cm). - Do ćwiczenia ciosów możesz wybrać worek o wielkości od 80 cm do 100 cm. - Do ćwiczenia ciosów i kopnięć: worek większy niż 100 cm. - Dla dzieci lub początkujących: worek np. poliestrowy: miękki przy uderzeniach. - Do regularnych treningów: worek z PVC lub skóry: sztywny i bardzo wytrzymały.- Dla wyczynowego boksera lub do intensywnych treningów: wytrzymały worek z naturalnej skóry.
Wskazówki dotyczące użytkowania
Nigdy nie uderzaj gołymi rękami - ryzykujesz kontuzję. Zawsze używaj rękawic lub ściągaczy bokserskich podczas treningów.
Wskazówki dotyczące utrzymania
Worek należy czyścić za pomocą wilgotnej ściereczki, wody z mydłem; spłukać czystą wodą. Nie przechowywać w wilgotnym miejscu (na zewnątrz lub wewnątrz).
Korzystny wpływ boksu
Boks to idealny sposób na rozwijanie swojej kondycji fizycznej, dawanie z siebie wszystkiego (a nawet więcej). Jednocześnie uczysz się siebie samego, dokładności oraz szacunku. Boks to kompletna dyscyplina sportowa, która pomoże Ci pokierować swoją energią, ujędrnić ciało i poprawić wytrzymałość. Przeżyj autentyczne doświadczenie i jednocześnie się wyszalej. Dzięki pracy z workiem treningowym poprawia się muskulatura boksera i zwiększa się siła uderzeń.

OPINIE KLIENTÓW

4.5 / 5 2 Opinie
2 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • Mężczyzna
  30-39 lat
  08 styczeń 2018
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Worek treningowy

  Towar w porządku

 • Kobieta
  30-39 lat
  12 sierpień 2016
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  polecam

  polecam

GORA STRONY