Worek treningowy PB 1200

Ref.
8365168
OPINIE KLIENTÓW
5 / 5 1 Opinia
Mocne strony
Worek treningowy z syntetycznej skóry zapewnia optymalną wytrzymałość podczas regularnych treningów. 4 stalowe łańcuchy gwarantują stabilność. Odpowiedni do trenowania sztuk walki.
449,99 zł*
Wytrzymałość
Powłoka worka z syntetycznego materiału (PU) zapewnia większą wytrzymałość.
Stabilność
Waga (30kg) gwarantuje stabilność przy mocnych uderzeniach
Wszechstronność
Wielkość (120 cm) pozwala wyprowadzać zarówno kopnięcia jak i ciosy

CHARAKTERYSTYKA

SKŁAD
Konstrukcja : 100.0% Stal Materiał główny : 100.0% Poliuretan
Tests
Przekonany(a)? Przyjdź wypróbować nasze produkty w sklepie. Większość naszych rękawic i worków treningowych jest dostępna w sklepie. Przeżyj swoją przygodę z boksem!
Gwarancja
2 lata

DODATKOWE INFORMACJE

Koncepcja
Worek PB 1200 jest bardzo wytrzymały na powtarzające się kopnięcia i ciosy dzięki grubej powłoce z syntetycznego materiału (PU). Pozwala trenować różne aspekty techniczne, np. wypracowanie dystansu, przemieszczanie się oraz szybkość ruchów. System mocowania (łańcuchy na okrętce) zapewnia maksymalne bezpieczeństwo.
Wymiary
Worek może być bardziej lub mniej wypełniony. Oto korelacje rozmiarów: Długość worka wynosi 120 cm, w zależności od wypełnienia worek zaokrągla się na górze i w dole. Łańcuchy zamocowane do worka (regulowane): 36 cm, mierząc w pionie z góry w dół, Całkowita długość: 156 cm (to długość worka zaczepionego o mocowanie na suficie, mierząc z góry w dół). Waga: 30 kg +/- 2kg w zależności od rodzaju wypełnienia
Jak wybrać worek bokserski?
Rodzaj treningu będzie wpływać na wybór rozmiaru worka (od 80 cm do 120 cm). - Do ćwiczenia ciosów możesz wybrać worek o wielkości od 80 cm do 100 cm. - Do ćwiczenia ciosów i kopnięć: worek większy niż 100 cm. - Dla dzieci lub początkujących: worek np. poliestrowy: miękki przy uderzeniach. - Do regularnych treningów: worek z PVC lub skóry: sztywny i bardzo wytrzymały.- Dla wyczynowego boksera lub do intensywnych treningów: wytrzymały worek z naturalnej skóry.
Wskazówki dotyczące użytkowania
Nigdy nie uderzaj gołymi rękami - ryzykujesz kontuzję. Zawsze używaj rękawic lub ściągaczy bokserskich podczas treningów.
Wskazówki dotyczące utrzymania
Worek należy czyścić za pomocą wilgotnej ściereczki, wody z mydłem; spłukać czystą wodą. Nie przechowywać w wilgotnym miejscu (na zewnątrz lub wewnątrz).
Korzystny wpływ boksu
Boks to idealny sposób na rozwijanie swojej kondycji fizycznej, dawanie z siebie wszystkiego (a nawet więcej). Jednocześnie uczysz się siebie samego, dokładności oraz szacunku. Boks to kompletna dyscyplina sportowa, która pomoże Ci pokierować swoją energią, ujędrnić ciało i poprawić wytrzymałość. Przeżyj autentyczne doświadczenie i jednocześnie się wyszalej. Dzięki pracy z workiem treningowym poprawia się muskulatura boksera i zwiększa się siła uderzeń.

OPINIE KLIENTÓW

5 / 5 1 Opinia
1 użytkowników poleca ten produkt

Tylko wiarygodne opinie

 • 08 sierpień 2019
  Używany od 7 do 12 miesięcy
  That review has been deposited on this product version
  Zakup potwierdzony
  Super

  Super

GORA STRONY